Class of 1966-1967
|
Class of 1970-1971
Ethel Anderson | Huston-Tilloston College |
Roger Banks | University of New Mexico |
Charles Bell | Antioch College |
Lee Roy Berry | Goshen College |
Benoit Brookens | University of Wisconsin |
Joseph Brown | Southern University |
Earnest Easton | Florida A&M University |
Lydia Glees | University of Illinois |
John Hale | Florida A&M University |
Edward Hancock | Howard University |
Tanner Joffrion | Tougaloo College |
Earl Johnson | |
Murel Jones | Virginia State University |
Odell Lee | University of California, Los Angeles |
Erma Lee | |
Renee Lewis | Fisk University |
Kenneth McHargh | College of Wooster |
Janice Miller | Southern University |
Larry Moss | |
Dr. Roger Kent Oden | North Carolina Central University |
Danny Richards | University of Alabama |
Pearl Robinson | Tufts University |
Gene Roland | Florida A&M University |
Hubert Sapp | Miles College |
Cecelia Vaughan | Virginia State College |
Hilbourne Watson | Bucknell University |
Class of 1971-1972
Ernest Adams | New York University |
James Bailey | Dickinson High School |
Jan Bastiste | University of Oregon |
Carole Belk | Howard University |
Camille Brewer | Lincoln University |
Milton Davis | |
James Eaglin | |
Carolyn Eaglin | |
Elizabeth Ellis | |
Helen Forrester | |
Johnny Lawton | |
Creighton Lee | The Westchester Business Accelerator |
Earl Niles | University of Miami |
Mary Sapp | |
Carolyn Stamps | |
Jules Trapp | Howard University |
Donald Tryman | California Polytechnic State College |
Shirley Washington | Ohio University |
Jacqueline Washington |
Class of 1972-1973
Tamara Collins | |
Claude Dixon | |
E. Green | |
Frank Holmes | Tennessee State University |
Lewis Horne | Dartmouth College |
Gail Peek | |
Georgia Persons | Georgia Institute of Technology |
Adolph Reed | |
Dennis Robinson | Queens College |
George Russell | University of Pacific |
Keith Simmonds | Florida A&M University |
Duane Taylor | Bowdoin College |
Derek Wheeler | Dartmouth College |
Larry White | Tuskegee Institute |
Ernest Wilson | University of Southern California |
Class of 1973-1974
Betty J. Shaw | |
Denzil McKenzie | University of Massachusetts, Amherst |
Dr. Edward Thompson, III | |
Dr. Isa Infante | University of California, Santa Cruz |
Dr. Michael W. Combs | Southern University |
Dr. Richard Bragg | Coppin State College |
Eustace L. Arrindell | |
Linda Seagraves | |
Mr. Anthony Finch | University of California, Berkeley |
Mr. Brace Godfrey, Jr. | Southern University |
Mr. Frank J. Hardy | LeVerne College |
Mr. Gerald L. Jackson | Jersey City State College |
Mr. Johnnie L. Ware | Ouachita Baptist University |
Mr. Matt F. Thompson | Lincoln University |
Mr. Nathan F. Conley | University of Missouri, St. Louis |
Mr. Nathaniel I. Kokumo | Central State University |
Mr. Oscar W. Brown, Jr. | Florida A&M University |
Mr. Raymond Mosley | West Georgia College |
Mr. Rowland A. Christian | Florida A&M University |
Ms. Deborah L. Johnson | |
Ms. Ivory T. Curtis | |
Ms. Margie P. Green | Virginia State College |
Ms. Marsha L. Sampson | Jacksonville University |
Class of 1974-1975
Dr. Augustus J. Jones Jr. | Clark College |
Dr. James Ammons | Florida A&M College |
Dr. Kathie Stromile Golden | Southern University |
Dr. Nellie Sindad | Hunter College |
Mr. Cellerino C. Bernardino | Villanova University |
Mr. Clarence T. Ross, Jr | Kalamazoo College |
Mr. Darryl R. Burrows | Harvard College |
Mr. Francis Kilonzo | Dominican College |
Mr. James L. Miller | Berea College |
Mr. Jeffrey L. Harris | University of Minnesota |
Mr. Jerry N. Gross | Roosevelt University |
Mr. Jimmy Smith | Tennessee State University |
Mr. Lee A. Gates | University of Nevada |
Mr. Michael J. Papin | California State University, Northridge |
Mr. Norman L. Carter | Pitzer College |
Mr. Thomas Coley | Moorehead State College |
Ms. Adoria Johnson | Bishop College |
Ms. Doris Wright | Hunter College |
Ms. Elaine Reed | Hunter College |
Ms. Embra K. Jackson | Tougaloo College |
Ms. Emmette W. Robinson | Oberlin College |
Ms. Gwendolyn R. Broughton | Spelman College |
Ms. Kathrandra D. Smith | University of Tennessee, Chattanooga |
Ms. Norma Jean Sutton | Loyola University |
Ms. Saundra A. Washington | Boston University |
Class of 1975-1976
Dr. Elizabeth G. King | |
Mr. Reginald Simmons | Ithaca college |
Professor Patricia Williams |
Class of 1976-1977
Dr. Jesse Algeron Rhines | |
Dr. Marilyn A. Davis | |
Professor Byron O. Jackson | East Texas State |
Class of 1977-1978
Barry J. Morris | |
Zelma A. Mosley | Morgan State University |
Class of 1978-1979
Mr. Anthony Johnson | |
Ms. Debra Lynn Shelton |
Class of 1979-1980
Dr. Walter R. Mebane, Jr. | |
Class of 1980-1981
Joy James | St. Mary’s College |
Class of 1981-1982
Dr. Anthony Neal | University of Tennessee, Chattanooga |
Dr. Rohando Holland | Marshall University |
Nahum Chandler | |
Class of 1982-1983
Carol M. Swain | |
Class of 1984-1985
Barry Alan Morris | |
Dr. Desiree S. Pedescleaux | |
Drew Smith | |
Mr. Albert Sanchez, Jr. | |
Mr. Luis C. Franco | Rutgers University |
Class of 1985-1986
Dr. Carol Lynn Martin | |
Class of 1986-1987
Dr. Carlos E. Juarez | |
Dr. Cecilia Castillo | |
Dr. Gilberto Arroyo | |
Dr. Luke C. Harris | Saint Joseph’s University |
Dr. Ollie A. Johnson | |
James A. Stimson | |
Mr. Vincent E. Burke | |
Class of 1987-1988
Dr. Marion Orr | |
Dr. Ramona L. Burton | Hampton University |
Dr. Thomas Stewart | University of District of Columbia |
Lisa Toland | Winthrop College |
Mr. David Washington | Jackson State University |
Mr. Jerrie W. Brown | |
Mr. Rickey J. Vallier | McNeese State University |
Ms. Audra M. Jackson | Jackson State University |
Ms. Diana Saco | |
Ms. Venita M. Martin | Lake Forest University |
Class of 1988-1989
Dr. JoEllyn Murillo Fountain | |
Dr. Yvette M. Alex-Assensoh | Dillard University |
Mr. Aaron Hughes | |
Mr. Randy Cherry | Winthrop University |
Ms. Helen W. Walcott | Simmons College |
Ms. Jocelyn Sargent | |
Ms. Kimberley Lea Chandler | University of California, Berkeley |
Ms. Lanelle Coleman | University of Missouri, Columbia |
Ms. Miriam Coleman | Southern University |
Ms. Tina M. Brimage | Jackson State University |
Tony Affigne |
Class of 1989-1990
Dr. Joao Resende-Santos | |
Dr. Rodney D. Cunningham | |
Mr. Silvestre Antonio Fontes | |
Ms. Jennifer J. James | Occidental College |
Sherri L. Wallace | University of Arkansas, Little Rock |
Shiela Harmon-Martin |
Class of 1990- 1991
Donnett Flash | University of Iowa |
Dr. Avra Johnson | |
Dr. Cosette M. Grant-Overton | |
Dr. Lisa J. Montoya | |
Dr. Regina Freer | |
Dr. Robert F. Castro | University of California, Irvine |
Dr. Scharn Robinson, Esq. | |
Dr. Sheila Ards | |
Dr. Vinette Meikle Harris | Prairie View A&M University |
Mr. Andres Mares-Muro | |
Mr. Daniel Villar | |
Ms. Anita Cumberbatch | |
Ms. Marva Gordon | |
Ms. Rosa Davis | |
Ms. Wanda Deveen Jones | Purdue University |
Terri Jackson |
Class of 1991-1992
Dean Calloway | |
Dr. Brian P. Caza | |
Dr. Cherise G. Moore | University of California, Los Angeles |
Dr. Latrice M. Washington | Saint Augustine’s College |
Dr. Mark C. Walker | |
Dr. Nancy Kwang Johnson | |
Dr. Tina Evans-Bendesky | |
Dr. Walter T. Molano | U.S. Naval Academy |
Jason F. Kirksey | Oklahoma State University |
Jonathan Brasfield | |
Jose Suarez | |
Jovan Jones | |
Laurelle Coles | |
Mr Francesco Salinas | |
Mr. James Smiley | |
Mr. Jorge de la Torre | |
Mr. Richard Androyo | |
Mr. Stephan E. Hart | Oakland University |
Ms Michelle Isminger | |
Ms. Crystal Wright | |
Ms. Eileen Morales | |
Ms. Janeen Birckhead | |
Ms. Joyce Johnson | |
Ms. Kimberly Henderson | Georgetown University |
Ms. Lisa Magana | |
Ms. Mariella Cunningham | |
Ms. Olivia A. Jones | Florida A&M University |
Ms. Pamela M. Sutton | Washington College |
Ms. Sherrie Russell | |
Ms. Teresa J. Burl | University of Arkansas, Little Rock |
Professor George A. Lopez | |
Tomas A. Chuaqui |
Class of 1992-1993
Claudine Gay | |
Dr. Brian Clardy | University of Tennessee, Martin |
Dr. Charlene Allen | Hampton University |
Dr. Charles E. Menifield | Mississippi State University |
Dr. David L. Leal | |
Dr. Linda Allegro, Ph.D | |
Dr. Lisa Garcia Bedolla | |
Dr. Michelle R. Boyd | Hampton University |
Kathy Purnell | |
Kimberley S. Johnson | |
Kristin Kuntz | |
Michael Duenes | |
Mr. Carlos Miguel | |
Mr. Dario Perez | |
Mr. Eric C. Hubbard | University of Tennessee Martin |
Mr. Michael E. Jennings | Hampton University |
Mr. Yomi Adebakin | |
Ms. Alicia L. Lewis | Princeton University |
Ms. Damita Brown | |
Ms. Davita Mosley | |
Ms. Kara Miles | |
Ms. Maria Niles | |
Ms. Patrice Bradshaw | |
Ms. Sylvia Rodriguez | |
Professor Pamela Y. Cook | |
Professor Waldemar Arroyo-Rojas | |
Timothy Foley | |
Yemi Adebaken |
Class of 1993-1994
Carl Garrett | |
Cynthia D. Duncan | |
Cynthia Iglesias | |
Dr. David A. Shirk | Lock Haven University |
Dr. Mariano A. Parks | |
Ernecia Coles | University of Virginia |
Louisa Ollague | |
Lynn Alvarez | |
Mr. Antonio M. Arce | |
Mr. Eric J. Narcisse | University of Texas |
Mr. John Locano | |
Mr. Jose Raul Perales | |
Mr. Robert Curry | |
Ms Pamela Brown Johnson | |
Ms. Erika Gordon | Spelman College |
Ms. Ettie Townsend | |
Ms. Jennifer Fischer | |
Ms. Monica D. Allen | |
Ms. Patricia Boone | |
Ms. Stephanie Hernandez | |
Ms. Terry L. Miller | University of Texas |
Class of 1994-1995
Dr. Kendra A. King | Colby College |
Dr. Kim M. Williams | |
Dr. Regina C. Gray | |
Dr. Tammalyn M. Thomas-Golden | Mount Vernon College |
Dr. Wendy G. Smooth | |
Encarnacion Anderson | |
Mark Q. Sawyer | |
Michael Delgado | |
Mr. Agustin Cruz | |
Mr. Jose Guadalupe Camacho | |
Ms, Tamisha Green | |
Ms. Anya P. Bond | |
Ms. Carole Strickland | |
Ms. Christine Garza | |
Ms. Goldie Walker | |
Ms. Janette L. Shelton | |
Ms. Linda A. Signal | |
Ms. Lynda Caine-Barrett | Texas Southern University |
Ms. Lynn Alvarez | |
Ms. Maria Hicks | |
Ms. Rachel Holmes | |
Ms. Tammie D. Jackson | |
Ms. Tara Linh Leaman | Cornell University |
Ms. Tonia Wellons | |
Class of 1995-1996
Dr. Antonio Brown | Loyola Marymount University |
Dr. Jonathan Q. Morgan | Clark Atlanta University |
Dr. M. Todd Bradley | Northeastern Illinois University |
Dr. Nikol G. Alexander-Floyd | Southern University |
Dr. Sharon Ann Navarro | |
Dr. Tiffany J. Willoughby-Herard | Cornell University |
Dr. Vanna Antonia Gonzales | University of California, Los Angeles |
Dr. Viviana M. Abreu-Hernandez, Ph.D. | |
Mr. Charles E. Baylock | Shaw University |
Mr. Jerome E. Hamilton | Youngstown State University |
Mr. Mitchell Ross | Rutgers University |
Ms. Gabriella A. Rigg | Northeastern University |
Ms. Kalya J. Hamlett | Spelman College |
Ms. Lisa Jackson | |
Ms. Rovanna J. Popoff | Columbia University |
Ms. Tamara T. Saduddin-Singh | University of South Carolina |
Ms. Yvonne Denise Eaton | San Francisco State University |
Tamara Singh |
Class of 1996-1997
Dr. Diego A. Von Vacano | |
Dr. Joely Proudfit | |
Dr. Kimala J. Price | Tufts University |
Dr. Ricardo Ramirez | |
Dr. Sekou Franklin | Santa Clara University |
Frances B. Henderson | |
LaJoice Billings | |
Mr. Alexander Hernandez | California State University, San Marcos |
Mr. Angel A. Toledo-Lopez | |
Mr. David A.M. Wallerstein | |
Mr. Juan Verde | Georgetown University |
Mr. Terrance R. Taylor | |
Mr. Victor R. Mendiola, Jr. | |
Ms. Christina Del Castillo | California State University, San Marcos |
Ms. Shamicka Fulson | East Central University |
Ms. Tresa A. Rice | |
Sherri McFarland | Talladega College |
Class of 1997-1998
Antonio Y. Vazquez Arroyo | |
Dr. Marc A. Wallace | |
Dr. Rodolfo Espino, III | Luther College |
Mr. Louis Toman | |
Ms. Dawn M. Simms | St. Mary’s University |
Ms. Eleanor Nicole Mack | |
Ms. Erin Rachelle Brown | |
Ms. Eyvon D. Curry | |
Ms. Jowanna N. Oates | Texas A&M University |
Ms. Kellye Campbell | |
Ms. Llezlie Green | University of California, Berkeley |
Ms. Nicole Danielle Devero | |
Shelby Lewis Smith | Kansas State University |
Class of 1998-1999
Dr. Ronald R. Randall | |
Khalilah L. Brown-Dean | University of Virginia |
Luz Inez Gomez | |
Ms. Andrea Gillespie | |
Ms. Brandy Faulkner | |
Ms. Judith Morrison | Macalester College |
Ms. Kim Clark | |
Ms. Temita Sherille Davis | |
Class of 1999-2000
Aisha Raj | Pepperdine University |
Dr. Andra Gillespie | University of Virginia |
Dr. Brandy Jones | University of California, Berkeley |
Dr. Katrina L. Gamble | Smith College |
Dr. Ray Block, Jr. | Howard University |
Dr. Sylvia Manzano | |
Jose Ramirez | |
Mark Davis | University of California, Davis |
Melvin Lee Rogers | Amherst College |
Mr. Annel Norgaisse | Hartwick College |
Mr. Elmo Antonio Berkel, Jr. | |
Mr. Enrique R. Gallego | Southern Illinois University, Carbondale |
Mr. Jose A. Bocanegra | |
Mr. Richard Lee | Howard University |
Mr. Sean Patrick Parker | University of Texas, Austin |
Ms. Amber Cartwright | CUNY, York College |
Ms. Jessica M. Alas | |
Ms. Linda Blake | University of Arkansa, Fayetteville |
Therese Alston | University of Massachusetts, Boston |
Zandra Johnson |
Class of 2000-2001
Dr. DeAunderia NeCole Bowens | University of California, Berkeley |
Dr. Eleanor B. Flemming | |
Dr. Jason P. Casellas | |
Dr. Natasha Borges Sugiyama | |
Mr. Ian Y. Needham | |
Ms. Adele Vigil | |
Ms. Aleshia M. Dyson | |
Ms. Christina Grant | Hofstra University |
Ms. Lynda Jackson-Sealy | Fairfield University |
Ms. Maria del Carmen Huerta | Santa Clara University |
Ms. Monique Angle | Pennsylvania State University |
Sacajawea Hall | Goucher College |
Class of 2001-2002
Dr. Michael Javen Fortner | Emory University |
Dr. Vesla Mae Weaver | University of Virginia |
Mr. Sergio Alvarado | |
Ms. Elizabeth Chinyere Green | Texas A&M University |
Ms. Gladys de la Cruz | Florida International University |
Robin L. Turner, PhD | Duke University |
Class of 2002-2003
Chinwe Madubuike | Michigan State University |
Dr. Christina Elizabeth Bejarano | University of North Texas |
Dr. Gladys Mitchell-Walthour | University of Michigan, Ann Arbor |
Kahreen Tebeau | Willamette University |
Lindsay Sims | Truman State University |
Mr. Adam G. Dickson | Carson Newman College |
Mr. Ronald D. Vanterpool | University at Albany |
Ms. Brenda Carpio | Pomona College |
Ms. Donna Hutchinson | University of Arkansas, Fayetteville |
Ms. Edith Raines | Governors State University |
Ms. Krista L. Williams | Rosemont College |
Ms. Shabazz B. Wilson | |
Ronald Lee Jackson | Fayetteville State University |
Shannon R. Sinegal | University of Louisiana |
Class of 2003-2004
Dr. Matthew B. Platt | Morehouse College |
Dr. Nadia E. Brown | Howard University |
Dr. Patrice Z. Howard | North Carolina Central University |
Janelle Renae Guest | University of Detroit, Mercy |
John Dobard | University of California, Los Angeles |
Maria Elena Guadamuz | Santa Clara University |
Mr. Ceaser A. Espinoza | University of North Texas, Denton |
Mr. Maurice Vanhannegyn | South Carolina State University |
Ms. Andrea J. Stroud | Clemson University |
Ms. Darlene M. Williams | Seattle Pacific University |
Ms. Doris Ifeoma Opara | Hampton University |
Ms. Laketa Rochelle Smith | University of North Carolina, Pembroke |
Ms. Mary E. Moultrie | Armstrong Atlantic State University |
Ms. Michelle L Massie | Pennsylvania State University |
Ms. Olivia Garcia | |
Ms. Tiphanie Jamison-Lowe | Chapman College |
Natassia Kelly | University of Florida |
Nicole Encarnacao | Union College |
Professor Olivia Garcia | Beloit College |
Sendy Guerrier | Westchester University |
Class of 2004-2005
Chris Zepeda-Millan | Loyola Marymount University |
Dr. Bianca Easterly | University of Illinois, Chicago |
Dr. Christopher Lebron | Hunter College |
Dr. Juan Espindola | El Colegio De Mexico |
Gregory Shavers | Brown University |
Mr. A.J. Lapre | University of New Mexico |
Mr. Byron Miller Pacheco | Hamilton College |
Mr. Clifton Dorsey | California State University, Long Beach |
Mr. Jose Medina | Vassar College |
Mr. Marco Durazo | University of California, Los Angeles |
Mr. Walter Radames Martinez | University of Massachusetts |
Mr. Wellinthon Garcia | Beloit College |
Ms. Annette Orozco Bhatia | Duke University |
Ms. Bettie Charisse Ray | North Carolina A&T State University |
Ms. Carmen Orozco-Acosta | Texas Christian University |
Ms. Gwen S. Davis | College of William & Mary |
Ms. Jennifer Hernandez | California State University, Long Beach |
Ms. Lauren Perez | Smith College |
Ms. Qiana D. Lawrence | Georgia State University |
Ms. Rhonda Fagan | Oakwood College |
Ms. Sylvia Beltran Symonds | Arizona State University |
Ms. Wendy Prudencio | City College of New York |
Noam Lupu | Columbia University |
Victor Marin | Vanderbilt University |
Class of 2005-2006
Carlos E. Cuellar | St. Mary’s University |
Dr. Adrian Felix | University of California, Los Angeles |
Dr. Ali A. Valenzuela | University of California, Los Angeles |
Dr. Bridgett King | Hampton University |
Dr. Davin Lanier Phoenix | Christopher Newport University |
Dr. Mark Daniel Ramirez | Arizona State University |
Dr. Robia Charles | University of California, Davis |
Dr. Vanessa Perez | Columbia University |
Florence O. Akinyemi | Binghamton University |
Kennen Wright | University of Nebraska |
Mekell Mikell | University of Georgia |
Mekoce T. Walker | University of New Mexico |
Michael H. Woldemariam | Beloit College |
Mr. Gregory Mode | University of Florida |
Mr. Jacob A. Castaneda | Texas Christian University |
Mr. Jason Bush | Truman State University |
Mr. Michael Brown, II | Stanford University |
Ms. Christina Mireles | St. Mary’s University |
Ms. Fallon Wilson | Spelman College |
Ms. Ingrid Alexander | Queens College |
Ms. Kelly Marie Miller | Colby College |
Ms. Leslie D. Gonzales | New Mexico Highlands University |
Ms. Morgan L. Darby | Providence College |
Timothy Etson | South Carolina State University |
Class of 2006-2007
Dr. Candis Watts Smith | Duke University |
Dr. Chryl Laird | University of Maryland |
Jackie Bass | West Virginia University |
Miya Woolfalk | Stanford University |
Ms. Claudia Sandoval | University of California, Los Angeles |
Porsha Cropper | Stanford University |
Ramon Galiñanes, Jr. | University of Cambridge |
Class of 2007-2008
Dr. Abbylin H. Sellers | Westmont College |
Dr. Betina Cutaia Wilkinson | Loyola University New Orleans |
Dr. Karen Rhone | William Patterson University |
Dr. Marcela García-Castañon | University of Arizona |
Mr Mekongo Mballa | Catholic University of Central Africa |
Mr. John Thomas, III | Morehouse College |
Mr. Michael A. Castro | University of Rochester |
Mr. Michael Jackson | California State University, East Bay |
Mr. Stephen Tandoh | York University |
Ms. Angela Boyle | Loyola University |
Ms. Gabriel Nunez | California State University |
Ms. Marletha Booker | University of South Carolina, Upstate |
Ms. Talisha Mikell | University of Georgia |
Ms. Tonya Isom | Southern University, Baton Rouge |
Shaun Williams-Wyche | Southern Methodist University |
Class of 2008-2009
Alexander Parets | Marquette University |
Brenda Shivon Lenard | Beulah Heights University |
Dr. Keneshia N. Grant | Florida A&M University |
Dr. Nyron N. Crawford | Howard University |
Emmanuel De La Torre | University of California, Los Angeles |
Fabian Arzuaga | Vassar College |
Mr. D’Juan M. Hopewell | Ohio State University |
Mr. Simon Tu | Boise State University |
Ms. Amanda McCree | Texas A&M University |
Ms. Geneva Román | Boise State University |
Ms. Lena Eastin | University of North Carolina, Chapel Hill |
Ms. Porschea Lewis | University of Rochester |
Ms. Rosemarie Lerma | University of California, Los Angeles |
Professor Bernard L. Fraga | |
Rachel M. Gillum | University of Washington |
Class of 2009-2010
Breanca Thomas Merritt | University of Oklahoma |
Dr K. Juree Capers | Winthrop University |
Dr. Jason David Rivera | Rutgers University |
Dr. Taneisha Nicole Means | John Carroll University |
Dr. Vanessa Cruz Nichols | DePaul University |
Lisa May Sanchez | University of New Mexico |
Marisha Lecea | |
Mr. Nana Kwadwo Sarfo | George Mason University |
Ms. Maria M. Santos | Florida State University |
Oluwatobi Jaiyesimi | Hunter College |
Tabitha Susan Marie Morton | Texas A&M University |
Yalidy M. Matos, PhD | Connecticut College |
Class of 2010-2011
Camillia Redding | University of Rochester |
Chinbo Chong | University of California, Berkeley |
David Lopez | University of Florida |
Dr. LaShonda Brenson | University of Rochester |
Dr. Robert William Velez | Metropolitan State University |
Edgar Alfonseca | SUNY, Binghamton University |
LaGina Gause | Howard University |
Mr. Jesse J. Atencio | Washington University, St. Louis |
Mr. Parris Baker | University of Florida |
Ms. Jenny V. Gallegos | Boise State University |
Ms. Maisha T. Rashid | Barnard College |
Victoria Marie Jackson | Pennsylvania State University |
Class of 2011-2012
Amber D Spry | University of Maryland, Baltimore County |
Christopher Wall | University of North Texas |
Danielle Lemi | San Jose State University |
David Cortez | University of Texas, Pan America |
Joe Roberto Tafoya | California State University, East Bay |
Lindsay Tello | SUNY, Binghamton University |
Matthew Brinkmoeller | Arizona State University |
Ms. Tamara Andrade | University of Michigan, Ann Arbor |
Muhammed Y. Idris | University of Washington |
Safia Abukar Farole | University of Washington |
Soledad Artiz Prillaman | Texas A&M University |
Class of 2012-2013
Antonio Cesar Mendez | |
Brianna Mack | Emory University |
Carolina Ferrerosa Young | University of Virginia |
Diane Wong | SUNY, Binghamton University |
Dr. Dirk Michael Horn | California State University, Bakersfield |
Mr. Brennan Robinson | University of Delaware |
Mr. David Torres | University of Houston, Clear Lake |
Ms. Marlette Jackson | Texas A&M University |
Ms. Nidia Bautista | Grinnell College |
Ms. Sheri Sullivan | Vanderbilt University |
Ms. Vanessa Quince | SUNY, Binghamton University |
Vladimir Enrique Medenica | University of Southern California |
Class of 2013-2014
Andrew Brooks | University of Tulsa |
Angie Maritza Bautista-Chavez | Rice University |
Avram Muñoz | University of Southern California |
Juan Fernando Tellez | University of Florida |
Laurie Tumaneng | University of Guam |
Liwu Gan | Willamette University |
Mr. Phillip Parnell | Williams College |
Mr. Steven Anthony Garza | St. Norbert College |
Mrs. Shakari Byerly | Dartmouth College |
Ms. Nura Sedique | The University of Michigan |
Patricia Posey | University of Florida |
Peter Chan Kim | University of Southern California |
Class of 2014-2015
Alvie Coes, III | Georgia Southern University |
Briana Vargas-Gonzalez | University of Central Florida |
Eden Mesfun | Rutgers University |
Elias Assaf | University of Central Florida |
Erica Lee | Howard University |
Justine Davis | Elon University, American University of Paris |
Liana Gonzalez | Texas A&M University |
Maraam Dwidar | University of California, Davis |
Mariah Prensa | SUNY Buffalo State |
Mr. Garland S. Doyle | Wayne State University |
N’Kosi Oates | University of Delaware |
Sergio Edward Sanchez | University of Maryland, University College |
Class of 2015-2016
Andrew I Thompson | Marquette University |
Bryan Wilcox-Archuleta | University of New Mexico |
Ms. Jordie Davies | Emory University |
Ms. Renata Barreto-Montenegro | Reed College |
Class of 2016-2017
Castaneda Estefania Perez | San Diego State University |
Christine Marie Slaughter | Spelman College |
David Jonathan Knight | Dartmouth College |
Jared Loggins | Morehouse College |
Jesse Lopez | University of California, Berkeley |
Ms Alejandra Gimenez Aldridge | Brigham Young University |
Ms. Hajer Al-Faham | Seattle University |
Tanika Raychaudhuri | University of Michigan |
Class of 2017-2018
Abigail Bowen | LaGrange College |
Alexander Munoz | Southern Methodist University |
Cameron Cook | Pomona College |
Cameryn Blackmore | Southeastern Louisiana University |
Cynthia Duncan-Joseph | Colgate University |
Donovan A. Watts | Central Michigan University |
Evangel Penumaka | University of California, Irvine |
Feyaad Allie | Dartmouth College |
Gabrielle Gray | Marquette University |
Gregory John Leslie, Jr | New York University |
Jared Clemons | Louisiana State University |
Jasmine Jackson | Jackson State University |
Jose S Gomez | SUNY, Binghamton University |
Justin Zimmerman | University of Alabama |
Kaneesha Johnson | University of North Carolina, Chapel Hill |
Kennia Coronado | University of Wisconsin, Madison |
Kimberly Cardenas | Cornell University |
Liana Eustacia Reyes | |
Margaret Brower | Colgate University |
Marty Alexander Davidson, II | University of North Carolina, Chapel Hill |
Miss Maricruz Ariana Osorio | Knox College |
Mr. Darry Powell-Young | St. Cloud State University |
Mr. Travis N. Taylor | University of Louisiana, Lafayette |
Ms. Adrienne Scott | Brooklyn College |
Naomi Tolbert | Southern Illinois University, Carbondale |
Nicauris Heredia | Rhode Island College |
Olivia Cook | Auburn University |
Pamela Nwakanma | University of California, San Diego |
Priscilla Torres | Loyola Marymount University |
Rachel Torres | University of North Texas |
Rosalie Rubio | University of North Carolina, Chapel Hill |
Sean Luna McAdams | Brown University |
Shannon Parker | Brown University |
Stefan S Martinez-Ruiz | Georgia State University |
Stephanie Chan | University of Massachusetts, Amherst |
Tye Rush | University of California, Riverside |
Vivien Leung | California Polytechnic State University, Pomona |
Class of 2018-2019
Andrene Wright | CUNY John Jay College |
Angie Torres-Beltran | University of Central Florida |
Austin Robert Nelson | Hendrix College |
Ayana Best | University of Southern California |
Ayana Best | University of California, Riverside |
Byron Nunez | Pomona College |
Chandler James | University of Chicago |
Christian Hosam | Wesleyan University |
Daisy Vazquez Vera | University of California, Irvine |
Dara Gaines | University of Arkansas |
Eugene Bernard Johnson | |
Giovanni Castro | University of Puerto Rico, Rio Piedras |
Helen Kras | |
Hyun Jeon Lee | |
Jessica HyunJeong Lee | |
Joan Joseph | Florida State University |
Kangkana Koli | Eastern Michigan University |
Kennedy Middleton | Spelman College |
Kesicia A Dickinson | Jackson State University |
Kierstan Carter | Harvard University |
Kierstan Marie Carter | Washington University, St. Louis |
Marcel Roman | University of Kentucky |
Marco Alcocer | Southwestern University |
Michelle Ramirez | Texas A&M University |
Miguel Martinez | Cornell University |
Mr Michelangelo Landgrave | |
Naomi Nubin | Texas Southern University |
Nnaemeka Chidike Ofodire | University of California, Berkeley |
Professor David Monda | |
Richie A Romero | University of Texas, El Paso |
Rodolfo Solis | Wabash College |
Sydney Carr | University of Connecticut |
Trevor Farland | St. John’s University |
Class of 2019-2020
Catalina Udani | University of Central Florida |
Claudia Alegre | University of California, Santa Barbara |
Gregory Amusu | Carleton College |
Juan Campos | California State University, Long Beach |
Michael Herndon | University of Nebraska, Omaha |
Michael Strawbridge | Beloit College |
Mr. Austin Barraza | California State University, Fullerton |
Precious Robinson | Bryn Mawr College |
Srilekha Murthy | Mount Holyoke College |